Coinbase umożliwia wypłaty za pomocą kart podarunkowych

Przedstawiciele amerykańskiej giełdy Coinbase powiadomili w oficjalnym poście o wprowadzeniu nowoczesnej metody wypłaty kryptowalut. Od dnia dzisiejszego klienci z Europy oraz Australii mogą dokonywać wypłat za pomocą kart podarunkowych e-gift.

W poście, Coinbase potwierdził, że wprowadzenie nowej opcji jest możliwe dzięki partnerstwu z brytyjskim startupem WeGift i skutecznie pozwoli posiadaczom kryptowalut płacić za towary i usługi za pośrednictwem takich marek jak Nike, Tesco, Uber, Google Play, Ticketmaster i Zalando.

Zeeshan Feroz, reprezentant oddziału giełdy w Wielkiej Brytanii, napisał w oświadczeniu:

„Ta nowa usługa jest obecnie dostępna w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Włoszech, Holandii i Australii, a my zwiększymy liczbę sprzedawców detalicznych i rynków w ciągu najbliższych trzech miesięcy, a także wkrótce rozszerzymy działalność na inne kraje.”

Nowy projekt umożliwia uzyskanie dodatkowych bonusów oraz ominięcia opłat podczas wypłacania swoich środków z portfela Coinbase.

Ułatwienie używania, handlu i wydawania pieniędzy jest kluczowym elementem wysiłków, prowadzonych przez zarząd, na rzecz poprawy jakości obsługi klienta.

Co o tym sądzisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *